Kadına dair her tür tanı ve tedaviyi stres olmaktan çıkarıp, üstün teknolojik gelişmelerden faydalanırken, yaşam kalitesini en üst düzeyde tutabilmesi yolunda, profesyonel bir anlayış çerçevesinde hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Modern obstetrik ve jinekolojinin gerektirdiği tüm çağdaş donanım ve birikime sahibiz.

İleri teknolojide Kriyoterapi, L.E.E.P, Elektrokoter,
Kardiotokografi(NST), Kolposkopi(Kanser tarama),
HD 4 Boyutlu Renkli Doppler Ultrasonografi),
Aesculap Ascleption Jinekolojik Lazer,
Patoloji, Biokimya, Mikrobiyoloji ve Genetik ile ilgili üst düzey laboratuvar anlaşmalarımızla hizmet vermekteyiz.

Kadınların fizyolojik ve psikososyal sağlığı bizim için değerlidir. Kliniğimizde ayrıca, menstruasyon (adet) bozuklukları ve düzensizlikleri, tüyleme, endometriozis, cinsel islev bozuklukları, jinekolojik onkoloji, meme kanseri, jinekolojik sorunlardan kaynaklanan kronik bel ve kasık ağrısı tedavisi, modern aile planlaması uygulamaları, vajina estetiği, vajina daraltma(lazer veya cerrahi), vajina beyazlatma, gebelik çatlaklarının Lazer ve aromaterik yağlarla tedavisi, cerrahi kesi izlerinin Lazer ile tedavisi, kişisel metabolik proglamlama(kilo verme) ve androloji(erkek infertilitesi) konularında da hizmet vermekteyiz.

Ayrıca yeni açılan Feminart BabySpa & Massage kliniğimizde;
Gebelik masajı, Lohusa masajı, Refleksoloji Masajı, Medikal masaj, Bebeklere Hidroterapi ve Aromatik Bebek masajı konularında hizmet vermekteyiz.